Latest & Delicious Chocolate Under Price
Latest & Delicious Chocolate Between Prices
Latest & Delicious Chocolate
Cadbury Dairy Milk Caramel 4 Bars (4 X 37g), 148g

Sale Price: ₹699.00 ₹498.00
Your Saving: ₹201.00 (29%)
Product Rating: (4.6)
Alpenliebe Juzt Jelly Cola Flavour Bottles Pouch, 26 Pieces, 67.5 g / 72.8 g (Weight May Vary)

Sale Price: ₹30.00 (₹44.44 / 100 g) ₹29.00 (₹42.96 / 100 g)
Your Saving: ₹1.00 (3%)
Product Rating: (2.5)
Cadbury Chocolate - Gems 17.8g Carton

Sale Price: ₹20.00 (₹112.36 / 100 g) ₹14.80 (₹83.15 / 100 g)
Your Saving: ₹5.20 (26%)
Product Rating: (2.2)
Snickers Chocolate Variety Pack - 125gm (Pack of 4)

Sale Price: ₹600.00 (₹600.00 / count) ₹600.00 (₹600.00 / count)
Your Saving: ₹0.00 (0%)
Product Rating: (4.1)
Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar, 55 g Maha Pack (Pack of 15)

Sale Price: ₹750.00 (₹90.91 / 100 g) ₹637.00 (₹77.21 / 100 g)
Your Saving: ₹113.00 (15%)
Product Rating: (4.8)
Slurrp Farm No Maida Pancake Mix| Chocolate- Pack of 3 X 150g & Slurrp Farm No Maida Pancake Mix| Wi

Sale Price: ₹579.00 ₹579.00
Your Saving: ₹0.00 (0%)
Product Rating: (4.3)
Snickers Kesar Pista Chocolate Bar | Loaded with Kesar, Pista & Caramel Delight | Premium Chocolate

Sale Price: ₹720.00 (₹136.36 / 100 g) ₹445.00 (₹84.28 / 100 g)
Your Saving: ₹275.00 (38%)
Product Rating: (4.1)
Unibic Qubz Wafer Biscuits 150g | Chocolate Flavour

Sale Price: ₹150.00 (₹100.00 / 100 g) ₹75.00 (₹50.00 / 100 g)
Your Saving: ₹75.00 (50%)
Product Rating: (4.3)
Rajat(chandi) Bhasma 2.5 gm Pack Of Three(3) With Goodmans Shilajeet 10 Gm

Sale Price: ₹1,860.00 (₹620.00 / Pack) ₹1,585.00 (₹528.33 / Pack)
Your Saving: ₹275.00 (15%)
Product Rating: (4.1)
Cadbury Bournvita Biscuits, New and Improved Chocolatey Cookies, Super Value Pack, 41.85 g

Sale Price: ₹10.00 (₹23.89 / 100 g) ₹8.00 (₹19.12 / 100 g)
Your Saving: ₹2.00 (20%)
Product Rating: (3.5)
Cadbury Dairy Milk with Chips More Milk Chocolate with Chocolate Chip Cookies, 160g

Sale Price: ₹699.00 (₹436.88 / 100 g) ₹498.00 (₹311.25 / 100 g)
Your Saving: ₹201.00 (29%)
Product Rating: (4.6)
SNICKERS Chocolate Bar, 22 g

Sale Price: ₹20.00 (₹90.91 / 100 g) ₹19.00 (₹86.36 / 100 g)
Your Saving: ₹1.00 (5%)
Product Rating: (3.5)
Amul Chocozoo Chocolate, 250 g

Sale Price: ₹140.00 (₹56.00 / 100 g) ₹121.00 (₹48.40 / 100 g)
Your Saving: ₹19.00 (14%)
Product Rating: (3.8)
Dukes Waffy Rolls Chocolate and Hazelnut Truffles Combo

Sale Price: ₹339.00 ₹339.00
Your Saving: ₹0.00 (0%)
Product Rating: (4.3)
Amul Dark Chocolate, 150g

Sale Price: ₹110.00 (₹73.33 / 100 g) ₹109.00 (₹72.67 / 100 g)
Your Saving: ₹1.00 (1%)
Product Rating: (3.2)
Dukes Waffy Rolls Jar Combo (2 Chocolate + 1 Strawberry)

Sale Price: ₹348.00 ₹348.00
Your Saving: ₹0.00 (0%)
Product Rating: (4.3)
4700BC Gourmet Popcorn, Tiramisu Chocolate, Tin, 125g & Gourmet Popcorn, 440g, (4 Tins: 1 Hawaiian B

Sale Price: ₹1,062.00 ₹1,062.00
Your Saving: ₹0.00 (0%)
Product Rating: (4.3)
4700BC Protein Pops (Makhana), Hawaiian Barbeque, Tin, 75g

Sale Price: ₹200.00 (₹266.67 / 100 g) ₹170.00 (₹226.67 / 100 g)
Your Saving: ₹30.00 (15%)
Product Rating: (4.3)
Nestle Kitkat Chocolate - 10 X 12.8 Grams (Pack Of 10)

Sale Price: ₹100.00 (₹78.12 / 100 g) ₹95.00 (₹74.22 / 100 g)
Your Saving: ₹5.00 (5%)
Product Rating: (3.0)
Unibic Foods India Pvt Foods The Cookie Factorie| Indulgence Chocolate Assorted Cookies | Premium Si

Sale Price: ₹900.00 (₹300.00 / 100 g) ₹495.00 (₹165.00 / 100 g)
Your Saving: ₹405.00 (45%)
Product Rating: (4.3)
Comparison of chocolates
Cadbury Dairy Milk Family Pack 130 Gm (Pack of 20) Bars (20 x 0.13 kg)
Cadbury Celebrations Premium Selections Chocolates Gift Pack 268 g
Cadbury Dairy Milk Family Pack 130 Gm (Pack of 20) Bars (20 x 0.13 kg)
Cadbury Dairy Milk Shots, Chocolate Balls, Carton Pack (58 x 3.6 g), 208.8 g
Cadbury Dairy Milk Family Pack 130 Gm (Pack of 20) Bars (20 x 0.13 kg)
Cadbury 5 Star Chocolate Home Treats Chocolates Bars,191.9 g
Cadbury Dairy Milk Family Pack 130 Gm (Pack of 20) Bars (20 x 0.13 kg)
Cadbury Perk Chocolate Coated Wafer Home Treats, 138g/126g (Grammage may vary)
Cadbury Dairy Milk Family Pack 130 Gm (Pack of 20) Bars (20 x 0.13 kg)
Cadbury Dairy Milk Fruit and Nut Chocolate Bar, 36 g (Pack of 12)
Cadbury Dairy Milk Family Pack 130 Gm (Pack of 20) Bars (20 x 0.13 kg)
Cadbury Gems Chocolate Home Treats Pack, 142.2g/126.4g (Grammage may vary)
Cadbury Dairy Milk Family Pack 130 Gm (Pack of 20) Bars (20 x 0.13 kg)
Cadbury Fuse Peanut & Caramel filled Chocolate Home Treats, 108.5 g
Cadbury Dairy Milk Family Pack 130 Gm (Pack of 20) Bars (20 x 0.13 kg)
Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar, 13.2 g
Cadbury Dairy Milk Family Pack 130 Gm (Pack of 20) Bars (20 x 0.13 kg)
Cadbury Bournville Rich Cocoa 70% Dark Chocolate Bar, 3 x 80 g
Search Chocolate By Top Brands
Search Chocolate By Category
Recently Searched Keywords
Pages:



