Latest & Delicious Chocolate Under Price
Latest & Delicious Chocolate Between Prices
Latest & Delicious Chocolate
AMUL Camel Milk Chocolate Pack of 4

Sale Price: ₹600.00 (₹100.00 / 100 g) ₹560.00 (₹93.33 / 100 g)
Your Saving: ₹40.00 (7%)
Product Rating: (3.0)
Lindt Swiss Milk Chocolate with Roasted Hazelnuts, 100 g

Sale Price: ₹350.00 (₹350.00 / 100 g) ₹315.00 (₹315.00 / 100 g)
Your Saving: ₹35.00 (10%)
Product Rating: (4.4)
Ferrero Rocher Moments, 12 Pieces (69.6 g)

Sale Price: ₹240.00 (₹344.83 / 100 g) ₹220.00 (₹316.09 / 100 g)
Your Saving: ₹20.00 (8%)
Product Rating: (3.0)
Nestle Kitkat Chocolate - 10 X 12.8 Grams (Pack Of 10)

Sale Price: ₹100.00 (₹78.12 / 100 g) ₹95.00 (₹74.22 / 100 g)
Your Saving: ₹5.00 (5%)
Product Rating: (3.0)
DABUR Real Aloe Kiwi Pouch, 1 L

Sale Price: ₹120.00 (₹12.00 / 100 ml) ₹102.00 (₹10.20 / 100 ml)
Your Saving: ₹18.00 (15%)
Product Rating: (4.8)
Gift Items for Bhaiya Dooj- Bhai Dooj Gift Mug with Chocolates with Tikka Set, Tilak, Chawal

Sale Price: ₹549.00 (₹549.00 / count) ₹299.00 (₹299.00 / count)
Your Saving: ₹250.00 (46%)
Product Rating: (3.7)
Cadbury Celebrations Chocolate Gift Box - Rich Dry Fruit, 177 g (Box design might vary)

Sale Price: ₹550.00 (₹310.73 / 100 g) ₹550.00 (₹310.73 / 100 g)
Your Saving: ₹0.00 (0%)
Product Rating: (4.7)
Cadbury Gems Chocolate Pouch, 17.4 g

Sale Price: ₹3.00 (₹17.24 / 100 g) ₹3.00 (₹17.24 / 100 g)
Your Saving: ₹0.00 (0%)
Product Rating: (1.8)
Amul Truffles Chocolate 308 G

Sale Price: ₹220.00 (₹71.43 / 100 g) ₹194.00 (₹62.99 / 100 g)
Your Saving: ₹26.00 (12%)
Product Rating: (0.0)
Ferrero Kinder Maxi Tavel Together As On Rich In Milk Chocolate Bar 18 Pcs 378g Imported (Germany)

Sale Price: ₹1,299.00 (₹72.17 / count) ₹999.00 (₹55.50 / count)
Your Saving: ₹300.00 (23%)
Product Rating: (4.2)
Unibic Choco kiss, Choco Filled Cookies, Limited Edition 475G

Sale Price: ₹200.00 (₹16.67 / count) ₹140.00 (₹11.67 / count)
Your Saving: ₹60.00 (30%)
Product Rating: (2.2)
Cadbury Silk Pralines Diwali Gift Box with Happilo Premium California Almonds

Sale Price: ₹762.00 ₹762.00
Your Saving: ₹0.00 (0%)
Product Rating: (4.8)
Bhaiya Dooj Gift Mug with Chocolates, Roli,Tilak,Chawal, Tikka Set for Brother/Bhaiya, Elder Brother

Sale Price: ₹549.00 (₹549.00 / count) ₹349.00 (₹349.00 / count)
Your Saving: ₹200.00 (36%)
Product Rating: (3.7)
Cadbury Bournville Fruit and Nut Dark Chocolate Bar, 80 g

Sale Price: ₹100.00 (₹125.00 / 100 g) ₹96.00 (₹120.00 / 100 g)
Your Saving: ₹4.00 (4%)
Product Rating: (3.0)
Bhaiy Dooj Roli Chawal-Bhaiya Dooj Chocolate for Bhaiya with Mug Gift Set for Elder or Younger Broth

Sale Price: ₹549.00 (₹549.00 / count) ₹299.00 (₹299.00 / count)
Your Saving: ₹250.00 (46%)
Product Rating: (3.7)
4700BC Gourmet Popcorn, Tiramisu Chocolate, Tin, 125g

Sale Price: ₹225.00 (₹180.00 / 100 g) ₹213.00 (₹170.40 / 100 g)
Your Saving: ₹12.00 (5%)
Product Rating: (4.3)
Cadbury Bournville Rum & Raisin Dark Chocolate Bar, 80 g (Pack of 3)

Sale Price: ₹330.00 (₹137.50 / 100 g) ₹280.00 (₹116.67 / 100 g)
Your Saving: ₹50.00 (15%)
Product Rating: (4.8)
Oreo Chocolate Creme Cookies 137gm (Pack of 3) (VANILA)

Sale Price: ₹100.00 (₹72.99 / 100 g) ₹100.00 (₹72.99 / 100 g)
Your Saving: ₹0.00 (0%)
Product Rating: (2.2)
Oreo Chocolate Wafer Roll, 54 g

Sale Price: ₹300.00 (₹555.56 / 100 g) ₹120.00 (₹222.22 / 100 g)
Your Saving: ₹180.00 (60%)
Product Rating: (3.0)
Britannia Pure Magic Chocolush - Delicious Choco Filled Cookie | 300 gm | Live this moment with crun

Sale Price: ₹140.00 (₹46.67 / 100 g) ₹138.00 (₹46.00 / 100 g)
Your Saving: ₹2.00 (1%)
Product Rating: (3.2)
Comparison of chocolates
Cadbury Dairy Milk Family Pack 130 Gm (Pack of 20) Bars (20 x 0.13 kg)
Cadbury Celebrations Premium Selections Chocolates Gift Pack 268 g
Cadbury Dairy Milk Family Pack 130 Gm (Pack of 20) Bars (20 x 0.13 kg)
Cadbury Dairy Milk Shots, Chocolate Balls, Carton Pack (58 x 3.6 g), 208.8 g
Cadbury Dairy Milk Family Pack 130 Gm (Pack of 20) Bars (20 x 0.13 kg)
Cadbury 5 Star Chocolate Home Treats Chocolates Bars,191.9 g
Cadbury Dairy Milk Family Pack 130 Gm (Pack of 20) Bars (20 x 0.13 kg)
Cadbury Perk Chocolate Coated Wafer Home Treats, 138g/126g (Grammage may vary)
Cadbury Dairy Milk Family Pack 130 Gm (Pack of 20) Bars (20 x 0.13 kg)
Cadbury Dairy Milk Fruit and Nut Chocolate Bar, 36 g (Pack of 12)
Cadbury Dairy Milk Family Pack 130 Gm (Pack of 20) Bars (20 x 0.13 kg)
Cadbury Gems Chocolate Home Treats Pack, 142.2g/126.4g (Grammage may vary)
Cadbury Dairy Milk Family Pack 130 Gm (Pack of 20) Bars (20 x 0.13 kg)
Cadbury Fuse Peanut & Caramel filled Chocolate Home Treats, 108.5 g
Cadbury Dairy Milk Family Pack 130 Gm (Pack of 20) Bars (20 x 0.13 kg)
Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar, 13.2 g
Cadbury Dairy Milk Family Pack 130 Gm (Pack of 20) Bars (20 x 0.13 kg)
Cadbury Bournville Rich Cocoa 70% Dark Chocolate Bar, 3 x 80 g
Search Chocolate By Top Brands
Search Chocolate By Category
Recently Searched Keywords
Pages:



