Latest & Delicious Chocolate Under Price
Latest & Delicious Chocolate Between Prices
Latest & Delicious Chocolate
Amul Truffles Chocolate 308 Gm. - Inclusive Delivery Charges

Sale Price: ₹210.00 (₹210.00 / count) ₹210.00 (₹210.00 / count)
Your Saving: ₹0.00 (0%)
Product Rating: (3.0)
Britannia Gobbles Bar Cake Choco Chill, 30 g

Sale Price: ₹20.00 (₹66.67 / 100 g) ₹15.00 (₹50.00 / 100 g)
Your Saving: ₹5.00 (25%)
Product Rating: (2.2)
Snickers Chocolate Bar, 150g

Sale Price: ₹150.00 (₹100.00 / 100 g) ₹118.00 (₹78.67 / 100 g)
Your Saving: ₹32.00 (21%)
Product Rating: (3.0)
Amul India Twilight Tryst Dark Chocolate, 125gm

Sale Price: ₹160.00 (₹128.00 / 100 g) ₹144.00 (₹115.20 / 100 g)
Your Saving: ₹16.00 (10%)
Product Rating: (3.5)
Oreo Cadbury Chocolate Flavour Creme Sandwich Biscuit, 288.75 g Family Pack

Sale Price: ₹85.00 (₹28.33 / 100 g) ₹85.00 (₹28.33 / 100 g)
Your Saving: ₹0.00 (0%)
Product Rating: (4.3)
Nestle KitKat Dessert Delight Tempting Truffle Wafer Coated with Milk Chocolate, 50 g

Sale Price: ₹70.00 (₹140.00 / 100 g) ₹70.00 (₹140.00 / 100 g)
Your Saving: ₹0.00 (0%)
Product Rating: (2.5)
De-Ultimate Soild Golden Color Popular and Trending Name (Chocolate) 3D Foil Balloon for Parties Cel

Sale Price: ₹499.00 ₹345.00
Your Saving: ₹154.00 (31%)
Product Rating: (2.4)
Amul Milk Chocolate, 40gm. (Pack of 20)

Sale Price: ₹500.00 (₹500.00 / count) ₹500.00 (₹500.00 / count)
Your Saving: ₹0.00 (0%)
Product Rating: (3.1)
4700BC Nutty Tuxedo Chocolate Popcorn, 375g and Himalayan Salt Caramel Popcorn, 110g, Tins

Sale Price: ₹589.00 (₹121.44 / 100 g) ₹589.00 (₹121.44 / 100 g)
Your Saving: ₹0.00 (0%)
Product Rating: (4.3)
Cadbury Celebrations Rich Dry Fruit Chocolate Gift Box, 177 g (Pack of 2)

Sale Price: ₹1,000.00 ₹1,000.00
Your Saving: ₹0.00 (0%)
Product Rating: (3.0)
Dabur Giloya Satva 50 Gm Pack Of Three(3) With Goodmans Shuddh Shilajeet 10 Gm

Sale Price: ₹552.00 ₹552.00
Your Saving: ₹0.00 (0%)
Product Rating: (2.3)
Good Day Britannia Chocochip Cookies, 100g (Pack of 4)

Sale Price: ₹399.00 (₹99.75 / 100 g) ₹299.00 (₹74.75 / 100 g)
Your Saving: ₹100.00 (25%)
Product Rating: (4.6)
4700BC Gourmet Popcorn, Tiramisu Chocolate, Tin, 125g

Sale Price: ₹225.00 (₹180.00 / 100 g) ₹213.00 (₹170.40 / 100 g)
Your Saving: ₹12.00 (5%)
Product Rating: (4.3)
Slurrp Farm No Maida Pancake Mix| Chocolate- Pack of 3 X 150g & Slurrp Farm No Maida Pancake Mix| Ba

Sale Price: ₹760.00 ₹760.00
Your Saving: ₹0.00 (0%)
Product Rating: (4.3)
Cadbury 5 Star Chocolate Home Treats Pack, 191.9 g & Cadbury Perk Bites Chocolate Bar, 175.5g

Sale Price: ₹201.00 ₹201.00
Your Saving: ₹0.00 (0%)
Product Rating: (4.3)
Cadbury Dairy Milk Crackle Chocolate Bar, 36 g

Sale Price: ₹45.00 (₹125.00 / 100 g) ₹24.00 (₹66.67 / 100 g)
Your Saving: ₹21.00 (47%)
Product Rating: (1.8)
Nestle Kitkat Rich Chocolate Coated Wafer, 150G

Sale Price: ₹269.00 (₹179.33 / 100 g) ₹269.00 (₹179.33 / 100 g)
Your Saving: ₹0.00 (0%)
Product Rating: (2.2)
Cadbury Fuse Peanut & Caramel filled Chocolate Bar, 24 g

Sale Price: ₹15.00 (₹62.50 / 100 g) ₹15.00 (₹62.50 / 100 g)
Your Saving: ₹0.00 (0%)
Product Rating: (1.8)
Nestle After Eight Mint Chocolate Thins, 300 g

Sale Price: ₹999.00 (₹333.00 / 100 g) ₹677.00 (₹225.67 / 100 g)
Your Saving: ₹322.00 (32%)
Product Rating: (3.8)
Comparison of chocolates
Cadbury Dairy Milk Family Pack 130 Gm (Pack of 20) Bars (20 x 0.13 kg)
Cadbury Celebrations Premium Selections Chocolates Gift Pack 268 g
Cadbury Dairy Milk Family Pack 130 Gm (Pack of 20) Bars (20 x 0.13 kg)
Cadbury Dairy Milk Shots, Chocolate Balls, Carton Pack (58 x 3.6 g), 208.8 g
Cadbury Dairy Milk Family Pack 130 Gm (Pack of 20) Bars (20 x 0.13 kg)
Cadbury 5 Star Chocolate Home Treats Chocolates Bars,191.9 g
Cadbury Dairy Milk Family Pack 130 Gm (Pack of 20) Bars (20 x 0.13 kg)
Cadbury Perk Chocolate Coated Wafer Home Treats, 138g/126g (Grammage may vary)
Cadbury Dairy Milk Family Pack 130 Gm (Pack of 20) Bars (20 x 0.13 kg)
Cadbury Dairy Milk Fruit and Nut Chocolate Bar, 36 g (Pack of 12)
Cadbury Dairy Milk Family Pack 130 Gm (Pack of 20) Bars (20 x 0.13 kg)
Cadbury Gems Chocolate Home Treats Pack, 142.2g/126.4g (Grammage may vary)
Cadbury Dairy Milk Family Pack 130 Gm (Pack of 20) Bars (20 x 0.13 kg)
Cadbury Fuse Peanut & Caramel filled Chocolate Home Treats, 108.5 g
Cadbury Dairy Milk Family Pack 130 Gm (Pack of 20) Bars (20 x 0.13 kg)
Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar, 13.2 g
Cadbury Dairy Milk Family Pack 130 Gm (Pack of 20) Bars (20 x 0.13 kg)
Cadbury Bournville Rich Cocoa 70% Dark Chocolate Bar, 3 x 80 g
Search Chocolate By Top Brands
Search Chocolate By Category
Recently Searched Keywords
Pages:




