Latest & Delicious Chocolate Under Price
Latest & Delicious Chocolate Between Prices
Latest & Delicious Chocolate
Bounty Coconut Filled Chocolate Bar, 171 g

Sale Price: ₹200.00 (₹116.96 / 100 g) ₹169.00 (₹98.83 / 100 g)
Your Saving: ₹31.00 (16%)
Product Rating: (2.2)
Kinder Mix Assortment Box Blue

Sale Price: ₹229.00 (₹281.33 / 100 g) ₹128.44 (₹157.79 / 100 g)
Your Saving: ₹100.56 (44%)
Product Rating: (4.8)
Cadbury Dairy Milk Chocolate With Oreo Bar 120g

Sale Price: ₹699.00 (₹582.50 / 100 g) ₹440.00 (₹366.67 / 100 g)
Your Saving: ₹259.00 (37%)
Product Rating: (4.6)
Cadbury Bournvita Biscuits, New and Improved Chocolatey Cookies, Super Value Pack, 41.85 g

Sale Price: ₹10.00 (₹23.89 / 100 g) ₹8.00 (₹19.12 / 100 g)
Your Saving: ₹2.00 (20%)
Product Rating: (3.5)
Unibic Gourmet Cookies Gift Pack, 300gm Gift Hamper for Festivals, Sweet Gourmet Delicacies, Corpora

Sale Price: ₹599.00 (₹199.67 / 100 g) ₹270.00 (₹90.00 / 100 g)
Your Saving: ₹329.00 (55%)
Product Rating: (4.3)
Cadbury Bournville Mint Crisp Dark Chocolate, 100g

Sale Price: ₹699.00 ₹498.00
Your Saving: ₹201.00 (29%)
Product Rating: (4.6)
Nestle KITKAT Rich Chocolate Coated Wafer, 50g

Sale Price: ₹70.00 (₹140.00 / 100 g) ₹70.00 (₹140.00 / 100 g)
Your Saving: ₹0.00 (0%)
Product Rating: (2.7)
Oreo Cadbury Chocolate Flavour Creme Sandwich Biscuit, 481.25 g, Pack of 2 x 481.25 g Jumbo pack

Sale Price: ₹300.00 (₹31.17 / 100 g) ₹285.00 (₹29.61 / 100 g)
Your Saving: ₹15.00 (5%)
Product Rating: (3.0)
Slurrp Farm Berry Crunch Cereal - No Maida, Wheat and Refined Sugar, Strawberry Stars and Moons, Hea

Sale Price: ₹598.00 (₹299.00 / count) ₹538.20 (₹269.10 / count)
Your Saving: ₹59.80 (10%)
Product Rating: (4.6)
Dukes Waffy Chocolate flavoured rolls (300g)

Sale Price: ₹300.00 (₹100.00 / 100 g) ₹150.00 (₹50.00 / 100 g)
Your Saving: ₹150.00 (50%)
Product Rating: (4.3)
Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar, 55 g Maha Pack (Pack of 15)

Sale Price: ₹750.00 (₹90.91 / 100 g) ₹637.00 (₹77.21 / 100 g)
Your Saving: ₹113.00 (15%)
Product Rating: (4.8)
Cadbury Dairy Milk Bubbly Milk Chocolate, 12 X 28 g

Sale Price: ₹1,499.00 ₹999.00
Your Saving: ₹500.00 (33%)
Product Rating: (4.6)
Cadbury Darkmilk Bar 80g

Sale Price: ₹599.00 (₹748.75 / 100 g) ₹385.00 (₹481.25 / 100 g)
Your Saving: ₹214.00 (36%)
Product Rating: (4.6)
Cadbury Bournville Rich Cocoa 70% Dark Chocolate Bar, 3 x 80 g

Sale Price: ₹300.00 (₹125.00 / 100 g) ₹280.00 (₹116.67 / 100 g)
Your Saving: ₹20.00 (7%)
Product Rating: (4.8)
Bhai Dooj Tika Set for Brother with Chocolate and Mug, Roli, Moli,Chawal- Bhaiay Dooj Gift Combo Pac

Sale Price: ₹549.00 (₹549.00 / count) ₹299.00 (₹299.00 / count)
Your Saving: ₹250.00 (46%)
Product Rating: (3.7)
Parle Melody Chocolate, 195g

Sale Price: ₹50.00 (₹25.64 / 100 g) ₹50.00 (₹25.64 / 100 g)
Your Saving: ₹0.00 (0%)
Product Rating: (2.5)
Amul Dark Emerald Chocolate, 300Gm. Box

Sale Price: ₹200.00 (₹64.94 / 100 g) ₹199.00 (₹64.61 / 100 g)
Your Saving: ₹1.00 (0%)
Product Rating: (3.0)
Nescafe Ready To Drink Coffee Flavoured Milk, Iced Latte, 180 ml Tetra Pack

Sale Price: ₹45.00 (₹25.00 / 100 ml) ₹42.00 (₹23.33 / 100 ml)
Your Saving: ₹3.00 (7%)
Product Rating: (2.5)
Parle Kismi Gold Special Elaichi Flavoured, 150+ Toffee Box 750g

Sale Price: ₹400.00 (₹53.33 / 100 g) ₹359.00 (₹47.87 / 100 g)
Your Saving: ₹41.00 (10%)
Product Rating: (4.0)
Dukes Bourbon Premium chocolate flavoured sandwich biscuit (Buy 3 Get 2 Free - 675g)

Sale Price: ₹108.00 (₹16.00 / 100 g) ₹108.00 (₹16.00 / 100 g)
Your Saving: ₹0.00 (0%)
Product Rating: (4.3)
Comparison of chocolates
Cadbury Dairy Milk Family Pack 130 Gm (Pack of 20) Bars (20 x 0.13 kg)
Cadbury Celebrations Premium Selections Chocolates Gift Pack 268 g
Cadbury Dairy Milk Family Pack 130 Gm (Pack of 20) Bars (20 x 0.13 kg)
Cadbury Dairy Milk Shots, Chocolate Balls, Carton Pack (58 x 3.6 g), 208.8 g
Cadbury Dairy Milk Family Pack 130 Gm (Pack of 20) Bars (20 x 0.13 kg)
Cadbury 5 Star Chocolate Home Treats Chocolates Bars,191.9 g
Cadbury Dairy Milk Family Pack 130 Gm (Pack of 20) Bars (20 x 0.13 kg)
Cadbury Perk Chocolate Coated Wafer Home Treats, 138g/126g (Grammage may vary)
Cadbury Dairy Milk Family Pack 130 Gm (Pack of 20) Bars (20 x 0.13 kg)
Cadbury Dairy Milk Fruit and Nut Chocolate Bar, 36 g (Pack of 12)
Cadbury Dairy Milk Family Pack 130 Gm (Pack of 20) Bars (20 x 0.13 kg)
Cadbury Gems Chocolate Home Treats Pack, 142.2g/126.4g (Grammage may vary)
Cadbury Dairy Milk Family Pack 130 Gm (Pack of 20) Bars (20 x 0.13 kg)
Cadbury Fuse Peanut & Caramel filled Chocolate Home Treats, 108.5 g
Cadbury Dairy Milk Family Pack 130 Gm (Pack of 20) Bars (20 x 0.13 kg)
Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar, 13.2 g
Cadbury Dairy Milk Family Pack 130 Gm (Pack of 20) Bars (20 x 0.13 kg)
Cadbury Bournville Rich Cocoa 70% Dark Chocolate Bar, 3 x 80 g
Search Chocolate By Top Brands
Search Chocolate By Category
Recently Searched Keywords
Pages:



