Latest & Delicious Chocolate Under Price
Latest & Delicious Chocolate Between Prices
Latest & Delicious Chocolate
Ferrero Confetteria Raffaello, 30g

Sale Price: ₹180.00 (₹600.00 / 100 g) ₹130.00 (₹433.33 / 100 g)
Your Saving: ₹50.00 (28%)
Product Rating: (3.0)
Nestle KITKAT Dessert Delight, Heavenly Brownie Kubes Wafer Coated with Dark Chocolate Tablets 50 g

Sale Price: ₹780.00 (₹130.00 / 100 g) ₹760.00 (₹126.67 / 100 g)
Your Saving: ₹20.00 (3%)
Product Rating: (3.0)
Kinder Bueno WHITE 2 Individually Wrapped Bars, 43g

Sale Price: ₹299.00 (₹695.35 / 100 g) ₹140.00 (₹325.58 / 100 g)
Your Saving: ₹159.00 (53%)
Product Rating: (3.0)
Snickers Gift Pack, Assortment of Peanut & Almond Chocolate Bar, 340g Pack

Sale Price: ₹399.00 (₹117.35 / 100 g) ₹299.00 (₹87.94 / 100 g)
Your Saving: ₹100.00 (25%)
Product Rating: (1.7)
Nutella & Go with Breadsticks, 52 g

Sale Price: ₹499.00 (₹959.62 / 100 g) ₹149.00 (₹286.54 / 100 g)
Your Saving: ₹350.00 (70%)
Product Rating: (3.0)
Cadbury Chocobakes Choc Filled Cakes, 21 g

Sale Price: ₹15.00 (₹71.43 / 100 g) ₹10.00 (₹47.62 / 100 g)
Your Saving: ₹5.00 (33%)
Product Rating: (1.8)
Cadbury Celebrations with Happilo Dried Nuts & Berries Mix

Sale Price: ₹517.00 ₹517.00
Your Saving: ₹0.00 (0%)
Product Rating: (4.8)
Slurrp Farm Instant Breakfast Millet Pancake Mix, Banana Choco-Chip And Supergrains, Natural And Hea

Sale Price: ₹149.00 (₹99.33 / 100 g) ₹142.00 (₹94.67 / 100 g)
Your Saving: ₹7.00 (5%)
Product Rating: (4.3)
Dukes Waffy Strawberry flavoured Wafer roll Jar (250g)

Sale Price: ₹180.00 (₹72.00 / 100 g) ₹134.00 (₹53.60 / 100 g)
Your Saving: ₹46.00 (26%)
Product Rating: (4.3)
Cadbury Oreo Vanilla Flavour Cookie Sandwich Cream Biscuit (113.75g / 120g grammage May Vary)

Sale Price: ₹50.00 (₹41.67 / 100 g) ₹33.00 (₹27.50 / 100 g)
Your Saving: ₹17.00 (34%)
Product Rating: (2.2)
Amul Dark Chocolate Bar Fruit N Nut, 150 g

Sale Price: ₹110.00 (₹73.33 / 100 g) ₹110.00 (₹73.33 / 100 g)
Your Saving: ₹0.00 (0%)
Product Rating: (3.5)
Ferrero Rocher Rakshabandhan Chocolate Gift Pack

Sale Price: ₹499.00 ₹477.00
Your Saving: ₹22.00 (4%)
Product Rating: (4.3)
Amul SUPERFRUIT Delicious BERRYLICIOUS Bars (150 g)

Sale Price: ₹160.00 (₹160.00 / count) ₹160.00 (₹160.00 / count)
Your Saving: ₹0.00 (0%)
Product Rating: (2.5)
Lindt Vollmilch Bar, 100g

Sale Price: ₹799.00 ₹299.00
Your Saving: ₹500.00 (63%)
Product Rating: (4.6)
Cadbury Dairy Milk Family Pack 130 Gm (Pack of 20) Bars (20 x 0.13 kg)

Sale Price: ₹2,600.00 ₹1,920.00
Your Saving: ₹680.00 (26%)
Product Rating: (4.7)
Kinder Bueno 39 g, White & Red

Sale Price: ₹299.00 (₹766.67 / 100 g) ₹150.00 (₹384.62 / 100 g)
Your Saving: ₹149.00 (50%)
Product Rating: (3.0)
Nestle MILKYBAR Creamy White Chocolate Tablet Bar, 54 Units X 12.5g- 675g

Sale Price: ₹600.00 (₹88.89 / 100 g) ₹600.00 (₹88.89 / 100 g)
Your Saving: ₹0.00 (0%)
Product Rating: (4.8)
Lindt Excellence Dark Chocolate - 70% Cocoa, 35g Carton

Sale Price: ₹150.00 ₹147.00
Your Saving: ₹3.00 (2%)
Product Rating: (3.1)
Micks Treasure Chocolates 12 gm (Pack of 30 Pcs)

Sale Price: ₹165.00 ₹145.00
Your Saving: ₹20.00 (12%)
Product Rating: (3.0)
Horlicks (Classic Malt) 1kg Refill and Horlicks Protein + (Chocolate) 400 gm Jar

Sale Price: ₹1,085.00 ₹1,085.00
Your Saving: ₹0.00 (0%)
Product Rating: (4.3)
Comparison of chocolates
Cadbury Dairy Milk Family Pack 130 Gm (Pack of 20) Bars (20 x 0.13 kg)
Cadbury Celebrations Premium Selections Chocolates Gift Pack 268 g
Cadbury Dairy Milk Family Pack 130 Gm (Pack of 20) Bars (20 x 0.13 kg)
Cadbury Dairy Milk Shots, Chocolate Balls, Carton Pack (58 x 3.6 g), 208.8 g
Cadbury Dairy Milk Family Pack 130 Gm (Pack of 20) Bars (20 x 0.13 kg)
Cadbury 5 Star Chocolate Home Treats Chocolates Bars,191.9 g
Cadbury Dairy Milk Family Pack 130 Gm (Pack of 20) Bars (20 x 0.13 kg)
Cadbury Perk Chocolate Coated Wafer Home Treats, 138g/126g (Grammage may vary)
Cadbury Dairy Milk Family Pack 130 Gm (Pack of 20) Bars (20 x 0.13 kg)
Cadbury Dairy Milk Fruit and Nut Chocolate Bar, 36 g (Pack of 12)
Cadbury Dairy Milk Family Pack 130 Gm (Pack of 20) Bars (20 x 0.13 kg)
Cadbury Gems Chocolate Home Treats Pack, 142.2g/126.4g (Grammage may vary)
Cadbury Dairy Milk Family Pack 130 Gm (Pack of 20) Bars (20 x 0.13 kg)
Cadbury Fuse Peanut & Caramel filled Chocolate Home Treats, 108.5 g
Cadbury Dairy Milk Family Pack 130 Gm (Pack of 20) Bars (20 x 0.13 kg)
Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar, 13.2 g
Cadbury Dairy Milk Family Pack 130 Gm (Pack of 20) Bars (20 x 0.13 kg)
Cadbury Bournville Rich Cocoa 70% Dark Chocolate Bar, 3 x 80 g
Search Chocolate By Top Brands
Search Chocolate By Category
Recently Searched Keywords
Pages:



